چه گلی برای هدیه روز ولنتاین مناسب است؟

گل یخ
17 بهمن, 1401
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه
روز ولنتاین

روز ولنتاین چه روزی است؟

روز ولنتاین Valentine Day یا جشن ولنتاین که هر ساله در 14 فوریه (29 بهمن ماه) جشن گرفته می شود. در قرن هشتم میلادی جشن ولنتاین در 14 فوریه ثبت رسمی شد. این روز با عشق رمانتیک در قرن 14 و 15 همراه شد، زمانی که مفاهیم عشق درباری شکوفا شد، ظاهراً به دلیل ارتباط با “مرغ عشق” اوایل بهار. در انگلستان قرن هجدهم، به مناسبتی تبدیل شد که در آن زوج‌ها با اهدای گل و شیرینی‌ و ارسال کارت‌های تبریک، به نام «ولنتاین»، عشق خود را به یکدیگر ابراز می‌کردند. نمادهای روز ولنتاین که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند شامل طرح های کلی است که به شکل قلب می باشد و البته خرس عروسکی نیز به یکی دیگر از این نمادها تبدیل شده است.

روز ولنتاین

روز ولنتاین در بسیاری از کشورهای آسیای شرقی جشن گرفته می شود و سنگاپوری ها، چینی ها و کره جنوبی بیشترین پول را برای هدایای ولنتاین خرج می کنند. البته در ایران نیز این مراسم به یکی از معروفترین مراسمات بین دخترها و پسر ها تبدیل شده است که این روز را در کنار هم جشن میگیرند.

چه گلی برای هدیه روز ولنتاین مناسب است؟

هدیه های روز ولنتاین

بسیاری از افراد چند روز مانده به ولنتاین با این استرس شب را به صبح می رسانند که قرار است برای این روز چه هدیه ای تهیه کنند. اما بسیاری هم طبق سنت هر ساله با خرید یک خرس با اندازه های دلخواه (از 10 سانت تا 3 متری و 4 متری و …)و شیرینی و شکلات و نمادی از قلب و رنگ قرمز کار را تمام میکنند. برخی اما به دنبال یک هدیه خاص تر هستند که با این نماد ها همراه باشد.

چه گلی برای هدیه روز ولنتاین مناسب است؟

خرید گل برای روز ولنتاین

همه ما میدانیم که گل رز قرمز نماد عشق می باشد. هدیه یک شاخه گل قرمز در این روز هم میتواند کادویی مناسب برای معشوقتان باشد اما اگر به دنبال هدیه ای خاص تر هستید، پیشنهاد ما برای شما در این روز زیبا تهیه یک باکس گل یا سبد گل و یا یک دسته گل زیبا در این روز است که همراه با پک های شکلات و خرس و انواع نمادهای رنگ قرمز ولنتاین همراه شده است. این گل های زیبا در فروشگاه گل یخ با قیمت های بسیار مناسب تهیه شده که میتوانید آن را از این مجموعه تهیه کنید.

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.