منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

خرید گل روز ولنتاین

اسلایدر روز ولنتاین

متن سربرگ خود را وارد کنید

خرید یک هدیه مناسب برای ولنتاین

عاشقانه هاتو از گل یخ انتخاب کن

v2

روز ولنتاین رو عشق است و این روز زیبا برای عشاق یک روز خاص می باشد. این روز بهانه ای است برای اینکه دو نفر به یکدیگر عشق شان را ثابت کنند و به هم یادآوری کنند که چقدر میتوانند یکدیگر را دوست داشته باشند و این رابطه را برای ابد با هم و در کنار هم حفظ کنند. 14 فوریه که به مناسبت عاشقان، روز عشق (Valentine Day) نام گذاری شده است برای بسیاری یادآور روزهای قشنگی است که میتوانند با یکدیگر تجربه کنند. در این روز زیبا دختر و پسر به یکدیگر هدیه هایی به مناسبت این روز می دهند که شامل گل و شکلات، خرس عروسکی و سایر زیورآلات و اکسسوری جات می باشد.

گل روز ولنتاین

چه هدیه هایی در روز ولنتاین مناسب است؟

در این روز اکثر دختر هانم و ها و آقا پسر ها برای یکدیگر هدیه های متنوعی را انتخاب میکنند اما یکی از مرسوم ترین هدیه هایی که در این روز وجود دارد هدیه گل رز قرمز به همراه شکلات و عروسک می باشد که بسیاری از این ها در کادوهایی مخصوص قرار داده می شوند.

باکس گل ولنتاین برای پسر

یکی از مشکلاتی که دهترخانم ها در این روز با آن دست و پنجه نرم میکنند، خرید یک هدیه مناسب برای عشق شان است که واقعا آنها را کلافه کرده است. سلیقه های پسر ها با دختر خانم ها کمی متفاوت هست و به همین خاطر است که گرفتن هدیه برای پسرها کار سخت و دشواری است.اما نگران نباشید، گل فروشی آنلاین گل یخ در کنار شماست تا به راحتی با تهیه یک کادو مناسب مانند یک باکس گل به همراه یک هدیه این روز را برای عشق تان خاطره انگیز کنید. سفارش یک باکس گل زیبا برای با طرح ولنتاین انتخابی بسیار مناسب می باشد.

باکس گل و شکلات کوچک

یکی دیگر از محصولات موجود در گل یخ که بسیار هم اقتصادی می باشد، باکس گل و شکلات ویژه و ارزان قیمت است که توسط طراحان حرفه ای مجموعه گل یخ برای شما عزیزان تهیه و تدارک دیده شده است. شما عزیزان با هر رنج بودجه ای میتوانید یک باکس گل به همراه شکلات برای ولنتاین تهیه کنید.

باکس ولنتاین مردانه

برای خرید یک هدیه مناسب برای مرد زندگی تان، میتوانید از باکس های هدیه ولنتاین مخصوص گل یخ که مناسب آقایان طراجی شده است استفاده کنید. در این باکس زیبا هدیه های این روز به همراه مقداری شکلات به همراه هدیه های ویژه در باکسی قلبی شکل جایگذاری شده است که هدیه ای فوق العاده می باشد.

باکس ولنتاین لاکچری

اما در این بخش که ویژه سخت پسندان در نظر گرفته شده است، باکس های مخصوص ولنتاین است که برای افراد خاص است و دارای هدیه های لوکس و لاکچری نیز می باشد. در این باکس ها میتوان هدیه هایی از جنس طلا و نقره و یا موبایل و … جاسازی کرد که در یک باکس زیبا به همراه گل و شکلات مخصوص تزئین خواهد شد و این کار با هماهنگی شما انجام می شود.

دسته گل و شکلات

یکی دیگر از کادوهای مرسوم در این روز دسته گل های تمام رز قلبی شکل و یا تزئین شده با شکلات هستند که با حساسیت خاص طراحان ویژه گل یخ تهیه و تدارک دیده شده اند تا نیاز شما عزیزان در این روز را کاملا برطرف سازند. رنگ و نوع گل مورد نظر شما هم میتواند به صورت یک دسته گل زیبا به همراه شکلات طراحی شود که این مورد با سلیقه کامل شما انجام می شود و نیازمن هماهنگی می باشد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
گل یخ
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
گل یخ